Dažnas iš mūsų sugaišta daug laiko ieškodamas kalėdinių dovanų, todėl siūlome taupyti savo laiką ir pirkti dovanas internetu. Prekyba internetu jau tapo įprastas dalykas visame pasaulyje, ypač pandemijos metu. Puiku ir tai, kad jums net nereikia kelti kojos iš namų, o dovanos atkeliauja į namus (arba paštomatus), taip pat galima užsakyti pristatymą tiesiai į namus tam žmogui, kuriam dovana skirta (ypač patogu, jeigu neturite galimybės per šventes susitikti). Dabar pilnas internetas siūlomų dovanų, tačiau mes siūlome dovanoti tai, kas nesensta ir visuomet išlaiko savo vertę - auksinius ir sidabrinius papuošalus. Tokiomis dovanomis tikrai parodysite, kad vertinate, kad mylite ir branginate savo artimą žmogų.

Papuošalai geriausia dovana moteriai

 

Moterims pirkti dovanas internetu gali pasirodyti rizikinga, kadangi negalima apžiūrėti, tačiau yra tokių dovanų, kurios tikrai tobulai tiks Jūsų antrajai pusei, mamai, sesei ar draugei. 

Papuošalai tikrai puikus pasirinkimas norint nustebinti moterį. Tereikia žinoti tiek nedaug, pvz. ar nešioja auskarus, žiedus, grandinėles, kokia patinka spalva. Žemiau pateikiame Jums keletą sidabrinių bei auksinių dovanų JAI idėjų:

SIDABRINĖS DOVANOS JAI

Sidabrinė grandinėlė arba apyrankė

Šios apyrankės/grandinėlės su burbuliukais yra labai populiarios. Mūsų parduotuvėje galite rasti trijų skirtingų tipų -, sidabrinė, sidabrinė padengta auksu, sidabrinė padengta rodžiu (balto aukso spalvos). Su šia dovana tikrai neprasišausite, nes ji tinka ir jaunesnėms moterims, ir vyresnėms. 

Sidabrinis vėrinys

Šis vėrinys yra puikus, nes kartu su grandinėle jūs iš karto dovanojate ir pakabuką. Mūsų parduotuvėje galite rasti sidabrinė padengtą auksu arba sidabrinę padengta rodžiu (balto aukso spalvos). 

 

Sidabriniai auskarai - vinukai

 

Auskarai-vinukai yra tikrai geras pasirinkimas, nes jie yra labai patogūs ir puikiai tinka kasdieniniam nešiojimui. Jie nedideli, tačiau nuostabiai atrodo bei blizga. Mūsų parduotuvėje galite rinktis dviejų tipų - sidabrinius padengtus auksu arba sidabrinius padengtus rodžiu (balto aukso spalvos). 

 

Sidabriniai auskarai su swarovski kristalais

 

Šie auskarai su Swarovski kristalais yra nuostabūs, kristalai ypatingai spindi saulės šviesoje. Mūsų parduotuvėje jų yra įvairių spalvų, todėl jums tereikia išsirinkti tą, kurią mėgsta Jūsų mama, draugė, žmona, sesuo ar kita mylima moteris.

 

Sidabrinis pakabukas

 

 

Šis pakabukas tinka bet kurio amžiaus moteriai, o prie jo mes galime priderinti ir tinkančią grandinėlę (jeigu negalite išsirinkti patys, mes tai padarysime už jus, tereikia parašyti labas@pasipuosk.lt). Pakabukas ir grandinėlė yra nuostabi dovana ir tikrai pradžiugins Jūsų mylimą moterį. 

Mūsų parduotuvėje šie pakabukai yra dviejų tipų - sidabrinis padengtas auksu arba sidabrinis padengtas rodžiu (balto aukso spalvos). 

 

AUKSINĖS DOVANOS JAI

 

Auksiniai auskarai - vinukai su deimantais

Šie auksiniai auskarai su briliantu yra puošnūs, tačiau kartu tinka ir nešioti kasdien. Mūsų parduotuvėje galite rasti šiuos auskarus iš raudono ir balto aukso. Prie šių auskarų taip pat labai tinka šis žiedelis.

Jis tikrai papuoš bet kurios moters ranką, todėl drąsiai dovanokite ir taip pradžiuginkite savo mylimą moterį.Auksiniai auskarai su cirkoniais

          Šie auskarai žavi savo spindesiu. Jie nėra brangūs, tačiau atrodo prabangiai. Mūsų parduotuvėje galite rasti šiuos auskarus su skirtingų spalvų cirkoniais.

 

Auksinis vėrinys ir žiedas

 

Šis vėrinys ir žiedas yra nuostabūs, nes savo forma primena saulę, kuri yra vienas svarbiausių gamtos objektų. Todėl šie papuošalai gali turėti ir simbolinę šviesos bei atgimimo reikšmę.

 

Auksinis pakabukas su cirkoniais

 

Nuostabus pasaulio žemėlapio kontūrus atkartojantis pakabukas su žėrinčiais cirkoniais gali tapti puikia kalėdine ar naujųjų metų dovana. Padovanokite savo mylimai moteriai visą pasaulį. 

Prie pakabuko taip pat galime priderinti tinkamą auksinę grandinėlę, tik parašykite mums į labas@pasipuosk.lt.

 

Produktas pridėtas į Jūsų pageidavimų sąrašą

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.