Dažnas iš mūsų sugaišta daug laiko ieškodamas kalėdinių dovanų, todėl siūlome taupyti savo laiką ir pirkti dovanas internetu. Prekyba internetu jau tapo įprastas dalykas visame pasaulyje, ypač pandemijos metu. Puiku ir tai, kad jums net nereikia kelti kojos iš namų, o dovanos atkeliauja į namus (arba paštomatus). Dabar pilnas internetas siūlomų dovanų, tačiau mes siūlome dovanoti tai, kas nesensta ir visuomet išlaiko savo vertę - auksinius ir sidabrinius papuošalus. Tokiomis dovanomis tikrai parodysite, kad vertinate, kad mylite ir branginate savo artimą žmogų.

 

Vyrams taip pat tinka ir patinka papuošalai 

Vyrams nupirkti dovaną internetu turbūt net paprasčiau nei parduotuvėje. Tačiau ir jie puikiai supranta, kurios dovanos turi atitinkamą vertę. Laikrodžiai, žiedai, grandinėlės, sąsagos ir kiti aksesuarai yra daugelio vyrų kasdienybės dalis, todėl jie taip pat gali tapti puikia dovana Jūsų antrąjai pusei, tėčiui, broliui ar draugui.

 Žemiau pateikiame Jums kelias sidabrinių ir auksinių dovanų JAM idėjas:

DOVANOS JAM 

SIDABRO PAPUOŠALAI

Sidabrinės sąsagos

Sąsagos yra būtinos daugeliu oficialių progų, todėl jos gali paįvairinti įprastus kostiumo ir kaklaraiščio derinius kasdieninių oficialių susitikimų metu. Jeigu Jūsų mylimas vyras renkasi marškinius, kuriems yra pritaikytos sąsagos, būtinai pasinaudokite proga ir padovanokite Jūsų išrinktas sąsagas. Tokiu atveju visuomet segdamasis ir nešiodamas dovanotas sąsagas, jis jus prisimins, jaus Jūsų dėmesį ir meilę.

 

Sidabrinė grandinėlė arba apyrankė

 

 

Vis dažniau vyrai renkasi nešioti stambesnes sidabro grandinėles ar apyrankes, o kartais ir tą, ir tą. Todėl siūlome padovanoti stambesnę sidabrinę grandinėlę ar/ir priderintą apyrankę, kuri tikrai sužavės Jūsų mylimą vyrą. O ir jūs jausitės puikiai matydama, kad Jūsų dovana yra dėvima kiekvieną dieną. 

 

Sidabrinė apyrankė

Odos ir sidabro derinys puikiai atrodo, todėl šios apyrankės gali tapti puikia dovana Jūsų mylimam vyrui. Be to, galite ir išgraviruoti kokius nors svarbius žodžius ar palinkėjimą, taip suteikiant šiai apyrankei dar daugiau vertės. 

 

Sidabrinis žiedas su oniksu