Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Apyrankių/grandinėlių ant kulkšnies (kojos) dėvėjimo patarimai

Apyrankių/grandinėlių ant kulkšnies (kojos) dėvėjimo patarimai

Kojos grandinėlės/apyrankės yra nuostabus papuošalas, ypač vasaros laikotarpiu. Jos gali paįvairinti beveik bet kokią kasdienę aprangą ir ją patobulinti, suteikti išskirtinumo. Jei savo papuošalų dėžutėje jau turite keletą kulkšnių apyrankių, jums pasisekė.

 

Jei dar neturite nė vienos grandinėlės ant kojos, jums taip pat pasisekė, nes tai reiškia, kad galite išsirinkti labiausiai patinkančias.

 

Prieš pradėdami puoštis gražiomis kojų/kulkšnies apyrankėmis, įsitikinkite, kad žinote keletą patarimų, kaip jas nešioti. Taip elgdamiesi geriausiai išnaudosite šių nuostabių papuošalų teikiamą naudą. 

 

Dešiniosios arba kairiosios kulkšnies pasirinkimas 

 

Vienas iš pagrindinių klausimų, su kuriais susiduria žmonės, norintys dėvėti grandinėles ant kojos, yra klausimas, ant kurios kulkšnies geriau dėvėti apyrankę. Šiuolaikiniame pasaulyje nėra jokios reikšmės, ant kurios kulkšnies nešiojate savo grandinėlę. Sprendimas priklauso nuo to, kuriai iš jų teikiate pirmenybę, ant kurios jums patogiau ją dėvėti ir jaučiatės geriau.

 

Grandinėlės padėties(ilgio) pasirinkimas

 

Nusprendę, kuri kulkšnis jums labiau tinka jūsų grandinėlei, turėtumėte atkreipti dėmesį į jos vietą. Niekada nedėvėkite grandinėlės ant nieko kito, tik ant grynos plikos odos. Griežtai nerekomenduojame dėvėti grandinėlių nei ant pėdkelnių, nei ant timpų ar kito tipo kelnių. 

 

Grandinėlę nešiokite  tik ant nuogų kojų, tačiau galite nešioti apyrankę po džinsais ar kitomis kelnėmis. Kol apyrankės nededate ant kelnių viršaus, elgiatės teisingai. 

 

Kai kurie žmonės nusprendžia apyrankę nešioti laisvai ant kulkšnių, leisdami jai švelniai remtis į pėdų viršų. Tačiau tokios laisvos grandinėlės gali kliūti, per daug judėti (pvz. einant)  ir nebūti patogios, todėl kiti pasirenka labiau prigludusią ir užsega ją tvirtai ant kulkšnių (tik nepersistenkite, kad grandinėlė “nepjautų” kojos). Bet, žinoma, galutinis sprendimas priklauso tik jums. 

 

Grandinėlės tipo pasirinkimas

 

Auksinės grandinėlės ant kojos yra puikus aksesuaras brandžioms moterims. Auksinės kojų apyrankės dažniausiai dėvimos oficialioje aplinkoje ir išskirtinėmis progomis. Taip yra dėl to, kad auksas paprastai laikomas prabangia papuošalų medžiaga, o taip pat dažnai auksinės grandinėlės būna su brangakmeniais, todėl nešiojant kasdien tokią grandinėlę, kyla grėsmė ją nutraukti ar pamesti. Jeigu dėvite kitus auksinius papuošalus - auskarus, žiedus ir kt., tokiu atveju ir kojos grandinėlę pasirinkite auksinę.

 

Kitas puikus pasirinkimas - karoliukais puoštos grandinėlės. Nepamirškite, kad kiekvienai grandinėlių rūšiai yra savas laikas ir vieta. Pasirinkę dėvėti spalvotą karoliukais puoštą kojos grandinėlę, galite prie jos priderinti žaismingas laisvalaikio šlepetes ar įsispiriamas vasarines basutes. Karoliukais puoštos grandinėlės yra puikus aksesuaras, tinkantis prie laisvalaikio aprangos atostogų metu arba dienai paplūdimyje/prie baseino. 

 

Sidabrinės apyrankės yra geras pasirinkimas šiek tiek jaunesnėms moterims. Kaip minėjome, auksinė kulkšnies apyrankė skirta įmantresnei aplinkai, o sidabrinė - ramesnei aplinkai, netgi kasdienai. Jas lengva suderinti su vasariniais sandalais ar basutėmis, taip pat sportiniais bateliais. Tačiau kartu jos tinka ir prie batelių su platforma ar aukštakulnių. Jeigu dėvite kitus sidabrinius papuošalus - auskarus, žiedus ir kt., tai tokiu atveju ir kojos apyrankę rinkitės sidabrinę.

 

Taip pat galite rinktis vadinamąsias “Charm” - žavesio apyrankes. Šias grandineles ant kojos galite dėvėti prie beveik bet kokios aprangos. Galite rinktis iš daugybės žavingų apyrankių su plunksnomis, drugelio, širdelės, sparno formos pakabukais ir t.t. Tik nepamirškite, kad šios apyrankės gali šiek tiek labiau kabintis ir kliūti (pvz. jeigu dėvite ilgesnį sijoną ar suknelę).

 

Jei norite šiek tiek paįvairinti įvaizdį, apsvarstykite galimybę ant tos pačios kulkšnies užsegti dvi grandinėles (tokias pačias ar skirtingas). Ypač, jeigu dėvėti vieną jums jau pabodo ir norisi kažko naujo, o pirkti naujos apyrankės dar nesinori. Atminkite, kad geriausia derinti tarpusavyje dvi plonas, o ne storas kulkšnių apyrankes. Be to, jei jūsų turimos grandinėlės pakankamai plonos, galite dėvėti net ir kelias viena su kita persipinančias ar skirtingo ilgio kulkšnių apyrankes. Tuo labiau, kad dabar prekyboje jau galima rasti apyrankes iš dviejų ir daugiau grandinėlių. 

 

Keli patarimai prieš pradedant dėvėti apyrankes/grandineles ant kojos 

 

Nepamirškite, kad pasirinktą apyrankę visuomet reikia derinti prie dėvimos aprangos.  Be to, prieš užsisegdami kulkšnies apyrankę, pasirūpinkite savo pėdomis ir kojų pirštais/nagais. Dėvint tokią apyrankę - visuomet atkreipiamas aplinkinių dėmesys į šią sritį, todėl norėsite turėti gražiai atrodančias pėdas, kuriomis galėsite pasigirti. 

 

Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę kulkšnių apyrankes dėvėti tik tada, kai nesate darbe. Jeigu dirbate biure ir reikalaujama dėvėti oficialią aprangą, tai tokiu atveju kojų grandinėlės galbūt ir nėra tinkamas pasirinkimas.

 

Dabar kai kurios papuošalų parduotuvės siūlo net ir labai įmantrių kojų grandinėlių, kurios dėvimos ne ant kulkšnies, o ant šlaunies, tačiau šios apyrankės yra skirtos iš esmės tik jaunoms merginoms, kurios siekia išryškinti savo seksualumą. 

 

Jeigu vis dar neturite grandinėlės ant kojos ir norėtumėte įsigyti, užsukite https://pasipuosk.lt/lt/105-grandineles-ant-kojos  ir išsirinkite jums labiausiai patinkančią.   
    Leave a Reply