Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės
Filtras

Kaina

Kaina

  • 6,00 € - 2 694,00 €

Praba

Praba

Dydis

Dydis

Aukštis

Aukštis

Kilmės šalis

Kilmės šalis

Aktyvūs filtrai

Visi auskarai

Ar žinojote, kad kadaise auskarai buvo daugiausia vyriškas papuošalas? Auskarai išliko populiarūs daugiau nei 7000 metų ir atsirado senovės Azijoje. O šiandien auskarai labai populiarūs tarp vyrų ir moterų visame pasaulyje ir jie veriami ne tik ausų lezgeliuose, bet ir kitose ausies ir kūno vietose.

Moteriški aksesuarai užima svarbią vietą moterų papuošalų dėžutėse – pasitelkus juos, ne tik galime praturtinti įvaizdį, bet ir subtiliai pabrėžti norimus veido bruožus. Auskarai gali būti tiek nepastebimi ir itin elegantiški, tiek masyvūs ir atkreipiantys dėmesį – tik nuo Jūsų priklausys, kam teiksite pirmenybę. Šiandieninėje visuomenėje, neegzistuojant jokioms kliūtims, papuošalai tapo vienu prieinamiausiu ir gražiausiu būdu atskleisti savo asmenybę, pomėgius sr net savo vidinį pasaulį, dėl šios priežasties, auskarai tampa vienu populiariausiu pasirinkimų visų amžių ir lyčių grupėse. Be to, juos lengva keisti, todėl galima kiekvieną dieną pasipuošti vis kitais auskarais ir taip paprastai pakeisti savo kasdieninį įvaizdį.

Sidabriniai auskarai yra pigesni nei auksiniai, todėl šių galima savo papuošalų dėžutėse turėti didesnį pasirinkimą. O auksinius puošnius auskarus ar auskarus su brangakmeniais pasilikti šventėms. Skirtingi stiliai, medžiagos ir spalvos padės Jums dar geriau atskleisti save. Be to, mūsų el.parduotuvėje www.pasipuosk.lt galite surasti ir pigesnių sidabrinių auskarų ir prabangių auksinių su deimantais bei kitais brangakmeniais, turime daugiau nei 2000 skirtingų auskarų modelių, o dažnai taikome ir nuolaidas/akcijas.