Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Kaip rasti idealią auskarų porą?

Kaip rasti idealią auskarų porą?

Ar jūsų mėgstamas auskarų stilius geriausiai tinka jūsų veido formai? Galbūt nustebsite sužinoję, kad jums tinkamiausi auskarai nėra tik vieno tipo! Todėl šiame straipsnyje apžvelgsime auskarus, kurie geriausiai tinka įvairių formų veidui. Jeigu nežinote, kokios formos yra jūsų veidas, tai tiesiog paieškos svetainėje įrašyti užklausą “veido formos” ir pagal pateikiamus aprašymus, paveiksliukus bei nuotraukas, lengvai galėsite nustatyti savo veido formą.

 

Akį traukiančiam apvaliam veidui

 

Jūsų apvalus veidas turi švelnius kampus ir plačią žandikaulio liniją. Todėl rinkitės tokio dizaino auskarus, kurie kontrastuos su jūsų gražia kaulų struktūra! Ieškokite ilgų, siaurų krintančių ir kabančių auskarų. Tokie auskarai optiškai pailgina veido formą. Venkite rinkučių ir kitų daugiausia apvalių modelių, pavyzdžiui, apvalių vinukų.

 

Gražiam kvadratiniam veidui

 

Jeigu jūsų veido forma nepaprastai aiški, su ryškesniais kampais ir panašiu pločiu ties  skruostikauliais ir žandikaulio linija, tai reikėtų rinktis vidutinio ilgio arba ilgus apvalios, arba kampuotos formų auskarus, kurie gražiai kontrastuos su kvadratine veido forma, sušvelnins griežtas linijas ir kampus. Taip pat galite rinktis rinkes bei smailius geometrinius raštus, išskyrus kvadratą.

 

Švelniam širdies formos veidui

 

Esate gyvybingo ir mielo veido formos, su plačia kakta ir smailiu smakru - trikampio formos veidą papildantys auskarai leis jums sužibėti. Rinkitės auskarus, kurie būtų platūs viduryje arba link apačios, o ne viršuje, pavyzdžiui, lenktus ar trikampius lašelius, ar kurie baigiasi kokia nors stambesne detale, pakabuku, rutuliuku ar pan. Taip pat galima rinktis auskarus su perlais ar briliantais.

 

Patraukliam ilgam veidui

 

Jūsų veido forma yra išskirtinė ir patraukli - ilgas ir siauras veidas! Atkreipkite aplinkinių dėmesį segėdamos plačių ir stambių formų auskarus, paryškinkite savo veido išskirtinumą. Venkite visiškai plokščių ir plonų ilgų auskarų, kadangi jie vizualiai dar prailgins jūsų veidą. Todėl jeigu renkatės kabančius auskarus, rinkitės stambius, kelių sluoksnių - puikiai tiks žvakidės formos auskarai, taip pat trumpi, stambūs lašeliai, žėrintys vinukai.

 

Dėmesį kaustančiam deimanto formos veidui

 

Geras veidas spindi kaip deimantas, kai prie jo priderinti tinkami auskarai! Deimanto formos veidas smailėja ties kakta ir smakru, o viduryje ties skruostikauliais yra platesnis, o pats smakras smailas. Todėl auskarai gali padėti pasiekti pusiausvyrą tarp šių aštresnių veido formos kampų. Subtilūs lašeliai ir auskarai su briliantais, kurių daugiau plotis didesnis nei ilgis, taip pat platūs ties pagrindu sietyno auskarai yra tikri lobiai.

 

Puikiajam ovalo formos veidui

Paprastai tokia veido forma yra platesnė skruostų srityje, truputį siaurėja ties kakta ir smakru. Tokiam veido tipui tinka visi auskarai. Nuo mažyčių iki didžiulių žiedų. Vis dėlto reikėtų vengti pernelyg ilgų ir plonų auskarų, kurie dar labiau ištemptų Jūsų veidą.

 

Taip pat nepamirškite, kad renkantis auskarus reikia būtinai atkreipti dėmesį į aprangą. Jeigu rengiatės drabužius su ryškiais raštais, dekoracijomis, tai tokiu atveju rekomenduojama vengti segėti didelius, labai į akis krintančius auskarus. Tuomet labiausiai tinka paprasti vinukai ar nedideli lašo formos auskariukai, mažos rinkutės. Tačiau prie vienspalvės, klasikinio kirpimo suknelės ar šilkinės palaidinės tinka ir ekstravagantiški masyvūs auskarai, kurie tikrai trauks dėmesį.Mūsų el.parduotuvėje www.pasipuosk.lt rasite tikrai didelį įvairaus dizaino auskarų pasirinkimą, o jeigu turite klausimų, visuomet galite kreiptis el.paštu ar telefonu ir mes jums padėsime išsirinkti.