Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės
Kojos grandinėlės/apyrankės yra nuostabus papuošalas, ypač vasaros laikotarpiu. Jos gali paįvairinti beveik bet kokią kasdienę aprangą ir ją patobulinti, suteikti išskirtinumo. Jei savo papuošalų dėžutėje jau turite keletą kulkšnių apyrankių, jums pasisekė.
Kadangi tikraisiais brangiaisiais akmenimis yra laikomas tik jau mūsų ankstesniame straipsnyje nurodytas ketvertukas, likę beveik 200 brangakmeniams priskiriamų akmenų yra pusbrangiai. Šiame straipsnyje pristatysime tuos akmenis, kurių papuošalus galite rasti mūsų el.parduotuvėje.
Pagal gemologijos mokslą brangakmeniai skirstomi į dvi grupes: brangakmenius ir pusbrangius akmenis. Dviejuose mūsų straipsniuose jas aprašysime.
Grynas auksas yra šiek tiek rausvai geltonos spalvos, tačiau įvairių kitų spalvų auksas gali būti gaminamas legiruojant auksą su kitais elementais. Yra daugybė skirtingų aukso spalvų, kurių kiekviena turi savo unikalią istoriją (nuo baltos iki visiškai juodos). Kai kurių spalvų auksas randamas gamtoje, o kitas galima sukurti tik dirbtiniu būdu. Visas spalvotas auksas savo atspalvį įgauna dėl kito metalo.
Net jei papuošalai yra dėvimi tinkamai, po kurio laiko ant jų atsiras įbrėžimų, patamsėjimų ar kitų žymių. Kad papuošalai išliktų gražūs, ilgai neprarastų savo blizgesio ir spalvos, juos reikia tinkamai prižiūrėti. Štai keletas paprastų patarimų.
Kad žiedas būtų patogus nešioti, jis turėtų lengvai priglusti prie piršto, kad nenukristų, bet išliktų pakankamai laisvas, su tam tikru pasipriešinimu slystų per piršto kauliuką-sąnarį. Todėl labai svarbu žinoti, koks žiedo dydis tinkamiausias - juk nesinori jo pamesti. Aišku, pats tiksliausias būdas - pamatuoti žiedų matuokle pas bet kurį juvelyrą ar juvelyrikos parduotuvėje. Tačiau toks variantas ne visada yra tinkamas, todėl siūlome tris paprastus būdus nustatyti žiedo dydį namuose ir tada...
Valentino diena - tai diena, skirta švęsti meilę ir viską, ką ji apima, o kartu ir puiki proga parodyti ypatingam žmogui, kad jis iš tikrųjų yra Jums labai svarbus. Ir nors daug kas mano, jog paprašyti mylimo žmogaus rankos Valentino dieną yra labai banalu, tačiau iš tiesų patys banaliausi ir kvailiausi momentai tampa didžiausiomis staigmenomis. Be to, tikrai lengviau bus prisiminti sužadėtuvių datą, kai ji sutaps su Valentino diena.
Vyrų mada vis labiau populiarėja, o ir vyrai tampa vis labiau rafinuoti, mėgstantys išsiskirti ir dažniau nešioja ne tik laikrodį, tačiau ir žiedą, pakabutį, apyrankę bei kitus vyriškus aksesuarus. Iš tiesų išrinkti tinkamą papuošalą vyrui ne visada yra lengva, nes riba dar stilingo ir rafinuoto bei per daug išaukiančio ir perspausto yra labai plonytė. Todėl skubame į pagalbą ir tikimės, kad mūsų patarimai bus naudingi.
Papuošalai jau tūkstančius metų atlieka svarbų vaidmenį žmogaus gyvenime. Iš esmės visos senovės civilizacijos vertino papuošalus ir jais išryškindavo natūralų jų savininkų grožį. Įvairūs papuošalai buvo nešiojami siekiant simbolizuoti įvairias žinutes, pavyzdžiui, saugumą, išmintį, eleganciją ir klestėjimą.
Tinkamai pasirinkti papuošalai gali tapti ne liga, o vaistu. Esame įsitikinę, kad juvelyriniai dirbiniai gali gydyti ir sujungti žmones.