Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Papuošalų dovanų idėjos mamos dienos proga

Papuošalų dovanų idėjos mamos dienos proga

Artėja Motinos diena, todėl natūralu, kad ruošiatės šiai dienai ir galvojate, ką jai padovanoti. Iš tiesų kiekvienas vaikas jaučia dėkingumą moteriai, kuri suteikė gyvybę, užaugino, supažindino su pasauliu  ir visą tą laiką tvirtai stovėjo šalia, teikdama paguodžiančią meilę ir palaikymą. Nors niekaip neįmanoma iš tikrųjų atsilyginti už motinišką meilę, tačiau Motinos dienos proga padovanoti mamai rūpestingą dovaną - tai gražus būdas įkūnyti savo jausmus jai. Mamos diena - tai iš tiesų ypatinga diena, kai sveikiname mamas ir apipilame dovanomis - gėlėmis, šokoladu ir dideliu kiekiu meilės. Nenorime nuvertinti gėlių grožio ar šokolado saldumo, tačiau perkant Motinos dienos dovanas papuošalai yra neabejotinai vertingesnis ir ilgaamžiškesnis variantas. Juvelyriniai dirbiniai išlaiko savo vertę, taip pat gali tapti sentimentalia ir netgi iš kartos į kartą paveldima dovana. O ir pasirinkimas yra tikrai didelis. Graži ir laikui nepavaldi dovana gali išties praskaidrinti jos gyvenimą. Ar gali būti geresnis būdas parodyti joms savo meilę nei padovanoti ką nors gražaus ir elegantiško, pavyzdžiui, papuošalus?

Daugelyje šalių ši diena švenčiama skirtingais metų laikais, tačiau idėja ta pati: pagerbti motinas ir viską, ką jos atstovauja. Suprantame, kaip nelengva gali būti rasti tinkamą dovaną, kuri patiktų ir tiktų, todėl tikrai siūlome rinktis juvelyrinius dirbinius, nes jie ne tik gražūs, bet ir ilgaamžiai. Renkantis konkretų papuošalą tereikia atkreipti dėmesį į stilių ir detales, kurios patinka jūsų mamai, tai palengvins visą procesą. Nuo vėrinių ir auskarų iki apyrankių ir žiedų - atraskite geriausius variantus, kaip nustebinti svarbiausią savo gyvenimo žmogų.

 

AUSKARAI

Nė viena moteris negali atsispirti subtilių ar prabangių auskarų žavesiui, ir motinos, nepriklausomai nuo jų amžiaus, nėra šios visuotinės tiesos išimtis. Auskarai yra lengvai pritaikomi ir be vargo puošia bet kokį įvaizdį - nesvarbu, ar tai būtų oficialus, vakarėlis, ar laisvalaikis. Todėl auskarai tikrai rūpestinga ir vertinga dovana Motinos dienos proga. Apsvarstykite galimybę padovanoti porą su jos mėgstamu brangakmeniu arba jai patinkančio stiliaus auskarus. Personifikuoti auskarai, pavyzdžiui, su jos gimimo akmeniu, vardo raide ar inicialais, taip pat gali suteikti dovanai ypatingą akcentą. Elegantiška klasikinių auskarų su smulkiu deimantu ar kitu brangakmeniu pora taip pat gali puikiai papildyti bet kurios moters papuošalų kolekciją. Nesunku suvokti moters motinystės dvasios stiprybės ir atsparumo paraleles su deimantų stiprybe ir atsparumu. Tik nepamirškite atsižvelgti į jos skonį bei stilių rinkdamiesi tobulą auskarų porą, kad šia puikia proga parodytumėte savo beribį dėkingumą ir meilę mamai.

 

VĖRINYS

Prie širdies nešiojamas vėrinys yra šiltas ir saugantis, tarsi motinos glėbys. Kai ieškote papuošalo, kurį galėtumėte padovanoti savo mamai, vėriniai yra tinkamas priminimas apie jūsų ir mamos ryšio stiprumą bei artumą. Kadangi vėriniai jau turi pakabutį, todėl jums nereikės atskirai jo ieškoti. Taip pat beveik visoms mamoms patinka ir tinka perlų vėriniai. Atsakingai parinktas vėrinys tikrai pavergs jūsų mamos širdį. Jį ji nešios, puoselės ir puošis daugelį metų, o tai darydama visuomet prisimins jus.

 

PAKABUKAS

Pakabukas gali tapti gražia ir prasminga dovana Motinos dienos proga, kadangi jų pasirinkimas yra itin didelis: nuo paprastų širdelės formos iki ekstravagantiškų su brangakmeniais. Apsvarstykite galimybę išrinkti pakabuką, kuris būtų reikšmingas jūsų motinai, pavyzdžiui, simbolį, rodantį tvirtą jūsų ryšį, pirmąją vardo raidę arba dizainą, atspindintį jos asmenybę. Asmeniniai pakabukai su graviūromis ar gimimo akmenimis gali suteikti dovanai dar daugiau išskirtinumo. Kryžiaus pakabukai motinoms gali būti puikus pasirinkimas, jei jūsų mama yra religinga.

Jeigu žinote, kad mama jau turi tinkančią grandinėlę, tai galite dovanoti tik pakabuką, tačiau jeigu nesate tikras, tai reikėtų pakabuką dovanoti su jam tinkančia grandinėle. 

 

APYRANKĖS

Pastaraisiais metais tėvai ir vaikai, norintys nešioti identišką papuošalą, per kurį jie jaučiasi susiję vienas su kitu, vienu populiariausių aksesuarų renkasi apyrankes, tuo labiau, kad kartais tos apyrankės tinka visiems ir vyrams, ir moterims. Dovanoti apyrankę motinai yra gražus būdas parodyti savo meilę ir rūpestį. Apyrankės yra ne tik stilingas aksesuaras, bet ir galingas vienybės, apsaugos ir nepalaužiamos meilės simbolis. Apyrankė, skirta amžinai ištikimybei ir meilei, kurią motinos suteikia nieko mainais nereikalaudamos. Toks subtilus papuošalas  ant riešo  gali būti dėvimas kiekvieną dieną ir taip nuolat priminti apie stiprų ryšį su savo vaikais. Galite dovanoti paprastas apyrankes ar puoštas perlais, simboliniais pakabukais, plokštelėmis su graviūromis ir pan.SAGĖ

Nuo podiumų iki raudonojo kilimo - mada iš naujo atrado sages ir jos vėl privalomu šiuolaikiniu aksesuaru. Moteriška sagė - idealus aksesuaras rafinuoto skonio atstovėms. Tai puiki dovanos idėja tiek jaunai, tiek vyresniai moteriai, nes tai nepakartojamas papuošalas, kuris tikrai atkreips kitų dėmesį į Jus. Stilinga sagė – puikus aksesuaras, kuris papildo bet kurią aprangą ir suteikia jai originalu. Kodėl gi nepadėjus mamai išsiskirti iš minios? Mama galės papuošti savo aprangą ar prisegti ją prie savo šaliko, skrybėlaitės ar krepšio. Tai reiškia, kad galite lengvai keisti savo įvaizdį pridėdami kitą sagę arba dėvėdami ją kitu būdu. Sagės taip pat gali būti puikus būdas atsipindėti mamos pomėgius ar aistras. Pavyzdžiui, jei mama mėgsta gamtą, galite dovanoti lapo ar gėlės formos sagę, jei mėgsta gyvūnus -  jo simbolį, o jeigu jai prie širdies muzika - smuiko formos. Tai subtilus būdas išreikšti savo asmenybę ir gali paskatinti įdomius pokalbius. Skolingai parinkta segė suteiks mamos įvaizdžiui žavesio ir tikrai pridės asmeniškumo.

 

ŽIEDAS

Nors įprasta manyti, kad žiedai labiau tinka dovanoti draugėms, žmonoms ar kitoms moterims, tačiau ne mamoms, mes su tuo nesutinkame. Tinkamai parinkti žiedaigali tapti puikiai dovana Jūsų mamai, ypač jeigu ji mėgsta puoštis įvairiais papuošalais. Tuo labiau, kad kiekvieną kartą žvilgtelėjusi į žiedą ant jos piršto ji jaus jūsų jūsų meilę ir rūpestį. Ši dovana amžinai primins apie jūsų buvimą ir svarbą jos gyvenime. Mamos dienai paminėti puikiai gali tikti žiedai su amžinybės arba beribiškumo sąvoką simbolizuojčiu begalybės simboliu, nes jie puikiai atspindi besąlyginę motinos meilę savo vaikui. Motina, kuri puošimąsi prilygina meilei sau ir rūpinimuisi savimi, neabejotinai įvertins auksinį žiedą su perlais ar brangakmeniais.

Motinos diena - puiki proga išreikšti meilę svarbiausiai savo gyvenimo moteriai. Todėl šia ypatinga proga neapsiribokite tik įprastomis dovanomis, bet pasinaudokite sentimentalia ir ilgalaike juvelyrinių dirbinių verte.