Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

PASIPIRŠIMO RUDENĮ IDĖJOS

PASIPIRŠIMO RUDENĮ IDĖJOS

Galvojate šį rudenį užduoti svarbiausią klausimą mylimam žmogui? Turime keletą labai paprastų, bet neprastų idėjų, kurias galite panaudoti kaip įkvėpimo šaltinį! 

Pasipiršimas rudenį gali būti gana stebuklingas, tad pasinerkite į šią dvasią! Ruduo atneša gaivų-vėsų orą ir gana greitai ateina šalti bei tamsūs žiemos vakarai. Juk norisi praleisti šaltąjį metų laiką saugiam mylimo žmogaus glėbyje, o kodėl gi jo nepraleisti jau susižadėjus! Be to, pasipiršimas rudenį turi ir vieną didelė privalumą, nes lieka tikrai pakankamai laiko suorganizuoti norimas tuoktuves ateinančią vasarą.

 

PASIPIRŠIMAS RUDENINIAME PARKE AR MIŠKE
Rudenį besikeičiantys lapai yra gražiausias šio sezono atributas. Jei gyvenate vietovėje, kurioje būna įspūdingų rudeninių lapų, pasiimkite savo partnerį pasivaikščioti tarp medžių. Galite suorganizuoti nedidelė pikniką su karšta arbata ir užkandžiais. Tai itin paprasta ir lengvai įgyvendinama, bet labai romantiška pasiūlymo idėja. Be to, nėra geresnio sužadėtuvių nuotraukų fono už auksinių, oranžinių ir geltonų lapų virtinę! 

 

PASIPIRŠIMAS MOLIŪGŲ LAUKE

Moliūgų drožinėjimas - vienas įdomiausių rudens užsiėmimų. Tai kodėl gi nepabandžius užduoti klausimo su moliūgu? Išskaptuokite savo pasiūlymo žinutę moliūge (arba keliuose moliūguose, kad efektas būtų dar dramatiškesnis), apšvieskite jį tamsoje ir užduokite klausimą po žvaigždėtu nakties dangumi. Taip pat galite nuvykti į moliūgų lauką ir jame besigrožint moliūgų gausa, dydžiais ir įvairove priklaupti ant vieno kelio su žiedu rankoje. Žinoma, galite pasipiršti ir Helovyno šventės metu, tik pasistenkite šiuo klausimu per daug neišgąsdinti savo partnerio.

PASIPIRŠIMAS VYNUOGYNE

 

Ruduo - derliaus nuėmimo metas, o vienas iš daugelio rudenį gaminamų skanėstų - vynas. Galite suorganizuoti kelionę į vynuogyną. Ir nebūtinai tai turi būti Prancūzija (nors galite ir ten, jei turite finansines galimybes). Lietuvoje taip pat yra keli vynuogynai, kuriuose galite užsisakyti ekskursiją su vyno degustacija ar vakariene. Po smagios vyno degustacijos ir pasivaikščiojimo po vynuogyną, pastebėję nuostabią alėją, galite priklaupti ant vieno kelio ir ištarti tą lemtingą klausimą savo mylimam žmogui. Taip pat galite suorganizuoti ir nedidelį pikniką šalia kabančių sodrios spalvos ir pilnai prisirpusių vynuogių kekių, pamerkti gėlių, paguldyki dvi taures ir ledų kibirėlyje pastatyti šampano (šampanizuoto vyno) butelį, o viso to centre palikti nedidelį užrašą su Jūsų mylimo žmogaus vardu ir klausimu” ar tekėsi už manęs”. 

 

ŠILTAS PASIPIRŠIMAS PRIE ŽIDINIO 

Rudenį orai tampa vėsūs, oras gaivus, o tai reiškia, kad tai puikus metas mėgautis židino šiluma! Suplanuokite romantišką vakarą prie židinio su vakariene ir gėrimais. Jeigu neturite židinio namuose, galite išsinuomoti nedidelį namuką šalia miško ar kitos gražios vietos. Leiskite laiką jaukiai įsitaisę prie ugnies ir mėgaukitės romantiškai patiektu maistu. Ir žinoma, būtinai iš anksto pasirūpinkite šampanu ir desertu, kad išgirdus trokštamą “taip” galėtumėte iš karto atšvęsti!

 

PASIPIRŠIMAS SAULEI LEIDŽIANTIS
Saulėlydis gali būti puiki vieta įspūdingam pasiūlymui. Saulė atspindi šviesą nuo lapų ir sukuria nuostabų efektą, dėl kurio akimirka atrodys mistiška. Galit įsigyti žibintų, žvakių ir lempučių, kad mėgstamoje saulėlydžio vietoje sukurtumėte žvaigždėtą romantišką aplinką, pasiruošti šiltą apklotą bei arbatos termosą su lengvais užkandžiais. Taip pat romantišką pasipiršimą galite suplanuoti televizijos bokšte (ar kitame aukštame pastate), iš kurio saulėlydžio vaizdai bus dar nuostabesni, o pati akimirka dar įspūdingesnė. O nuotraukų fonas bus nepakartojamas.

Ir žinoma, kad ir kaip nuspręstumėte pasipiršti, nepamirškite pasirūpinti sužadėtuvių žiedu. Mūsų el.parduotuvėje www.pasipuosk.lt galite rasti didelį žiedų pasirinkimą, nuo sidabrinių iki auksinių, su cirkoniais ar su brangakmeniais.