Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

5 romantiškos idėjos pasipiršti Valentino dieną, kurioms nereikia didelių pinigų

5 romantiškos idėjos pasipiršti Valentino dieną, kurioms nereikia didelių pinigų

Valentino diena - tai diena, skirta švęsti meilę ir viską, ką ji apima, o kartu ir puiki proga parodyti ypatingam žmogui, kad jis iš tikrųjų yra Jums labai svarbus. Ir nors daug kas mano, jog paprašyti mylimo žmogaus rankos Valentino dieną yra labai banalu, tačiau iš tiesų patys banaliausi ir kvailiausi momentai tampa didžiausiomis staigmenomis. Be to, tikrai lengviau bus prisiminti sužadėtuvių datą, kai ji sutaps su Valentino diena. 

 

Todėl jei esate pasirengę žengti kitą didelį žingsnį savo santykiuose, kodėl gi nepagalvojus apie vieną didingiausių meilės pratęsimų - pasiūlymą tuoktis? Pasinaudodami viena ar keliomis iš šių penkių romantiškų Valentino dienos pasiūlymo idėjų, padovanokite savo mylimam žmogui dovaną, kuri pavers šią dieną tokia ypatinga, jog jis prisimins tai amžinai. Kartais tam net nereikia daug pinigų, o rezultatas vis tiek gali būti puikus.

 

  1. Nustebinkite savo mylimąją SPA diena - tai puikus būdas pradėti Valentino dieną. Norite parodyti savo mylimam žmogui dar daugiau dėmesio? Tokiu atveju sukurkite savo SPA atmosferą patogiai įsitaisę namuose. Kol partnerio nėra, paruoškite miegamąjį ir ant lovos išdėliokite rožių žiedlapius širdelės forma arba jo vardu. Taip pat ant naktinio stalelio galite pamerkti gėlių puokštę ir mėgstamą puodelį arbatos ar taurę vyno. Tuomet prileiskite šiltą vonią ir pripilkite į ją raminančių vonios druskų, o tada vonią apsupkite mėgstamomis kvapniomis žvakėmis (tik saugokite degius daiktus (rakšluosčius ir pan.) toliau nuo žvakių). Kai Jūsų mylimas žmogus grįš namo, gali pajuokauti, kad norite, jog jis visiškai atsipalaiduotų prieš gyvenimo stresą su jumis. Ištraukdami žiedą papasakokite jiems, ką jaučiate ir ištarkite: “Noriu, kad tavo skleidžiama šiluma mano šildytų visą likusį gyvenimą”.

  2. Ši sužadėtuvių idėja yra labai paprasta. Ji leidžia pasinerti į jūsų ir jūsų meilės istoriją, įamžindami vietas ir akimirkas, kurios suformavo jus kaip porą. Galite nuvažiuoti į savo pirmuosius bendrus prisiminimus, nesvarbu, ar tai būtų šokių aikštelė, vidurinės mokyklos automobilių stovėjimo aikštelė, parduotuvė, klubas ar net vieta, kur įvyko jūsų pirmasis pasimatymas. Keliaukite po šias vietas ir apmąstykite, kaip jos padėjo jums vienas kitą pažinti ir pamilti. Tada privažiuokite prie naujos kavinės ar restorano, kuriame niekada anksčiau nesatę buvę, bet esate rezervavę staliuką. Jūsų partneris gali paklausti: "Kodėl mes čia?" arba "Nepažįstu šios vietos". Tai ženklas Jums ištraukti sužadėtuvių žiedą ir pasakyti: "Tikiuosi, kad tai bus mūsų naujas mėgstamiausias prisiminimas... kur kartu atšventėm savo pirmąją vakarienę kaip sužadėtiniai." Belieka tik sulaukti “Taip”, apkabinti ir švęsti šio naujo jaudinančio etapo pradžią kartu.

  3. Niekas taip nesako "aš tave myliu", kaip išėjimas iš komforto zonos. Kartais tai gali reikšti romantiškos vakarienės ruošimą, ypač jei maisto gaminimas yra labai retas Jūsų užsiėmimas. Turėdami tūkstančius kulinarinių knygų internete ir "YouTube" vaizdo įrašų "Kaip tai padaryti", pagaminkite mėgstamą partnerio patiekalą - tai apgalvotas būdas parodyti jam, kad esate pasiruošę padaryti žingsnį į priekį, kad tik padarytumėte jį laimingą. Žinoma, galima tiesiog paruošti ir keletą paprastų, tačiau afrodiziakų savybių turinčių užkandžių, pavyzdžiui, austrių ar braškių šokolade. Kai Jūsų mylimas žmogus pamatys, kiek pastangų įdėjote, kad jūsų bendras vakaras būtų iš tiesų ypatingas, priklaupkite ir papasakokite, jog esate pasiryžę padaryti bet ką, kad tik Jis būtų su Jumis amžinai.

  4. O kas gi gal prilygti romantiškam kino vakarui su popkornais, gaiviaisiais gėrimais ir spalvotų guminukų pakeliais. Tiesiog pritemdykite šviesas, pasiimkite antklodę ir įsijunkite mėgstamą romantišką filmą. Filmai gali mus sujungti, nes jie atspindi, kaip elgiamės su kitais svarbiais mūsų gyvenime žmonėmis ir kaip juos matome. Kodėl nepasinaudojus tuo kaip įkvėpimu? Filmo kulminacijos metu padeklamuokite pagrindinio veikėjo ištartas eilutes, kai jis išpažįsta meilę savo partneriui. Monologo pabaigoje pristabdykite filmą ir atsisukę į savo meilę pasakykite, kad, jūsų manymu, galite geriau perteikti tai, ką aktorius norėjo pasakyti, priklaupkite ir papasakokite apie savo jausmus (galite iš anksto pasiruošti kalbą, tačiau dažniausiai jaudulys užvaldo ir geriau tiesiog kalbėti iš širdies), ištieskite dėžutę su žiedu ir ištarkite: “Ar tu jauti tą patį ir sutinki už manęs tekėti?”.

  5. Kai kurie žmonės labai mėgsta dėmesį ir vakarėlius, todėl užuot šventę švenčiant dviese, kodėl nepavertus vasario 14-osios didžiuliu staigmenų vakarėliu savo partneriui? Paaiškinkite, kaip jūsų draugai ir šeima norėjo švęsti jūsų tarpusavio meilę, sakydami jiems: "Turėjome kaip nors tave nustebinti, tiesa?". Galėsite mėgautis skaniu maistu, smagiais žaidimais, o gal net karaoke, kur turėsite progą padainuoti baladę, įkūnijančią jūsų jausmus. Po dainos artimųjų akivaizdoje pasiūlykite susituokti baigdami žodžiais: "Sakoma, kad kai tuokiesi su kuo nors, tuokiesi ir su šeima, tiesa?" Tada mėgaukitės džiaugsmingais minios plojimais ir šūksniais, kai išgirsite skambų "Taip". Tuo labiau, kad kuo daugiau aplinkui žmonių, kartu reiškia, jog ir daugiau šio nuostabaus momento nuotraukų ar video turėsite. 

 

Kad ir kaip nuspręstumėte pasipiršti, vienas dalykas yra privalomas - sužadėtuvių žiedas, kuriuo reikėtų pasirūpinti iš anksto. Taigi, visų pirma, pabandykite sužinoti mylimos žmogaus žiedo dydį, kad išvengtumėte situacijos, jog žiedas netiktų. Jeigu patiems nepavyksta ar nenorite sukelti įtarimo išsiduoti, paprašykite artimųjų ar draugų pagalbos. Antra, atkreipkite dėmesį, kokius papuošalus mėgsta jūsų antroji pusė, ar kuklius, paprastus, ar masyvius, o gal išskirtinio dizaino. Atlikę šiuos namų darbus, užsukite į www.pasipuosk.lt ir išrinkite tinkamą sužadėtuvių žiedą savo mylimam žmogui. Viskas paprasta ir greita.

Linkime visiems sulaukti savo lemtingojo “Taip”.