Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Papuošalų nauda

Papuošalų nauda

Kaip papuošalai gali mums padėti?

Vyrai dažnai mėgsta pajuokauti, kad visos moterys serga liga, vadinama papuošalais. Tačiau iš tiesų tinkamai pasirinkti papuošalai gali tapti ne liga, o vaistu. Esame įsitikinę, kad juvelyriniai dirbiniai gali gydyti ir sujungti žmones.

Žinoma, mes visi galime jaustis stiprūs, mylimi ir susiję tiesiog egzistuodami ir kvėpuodami. Joks materialus daiktas negali pakeisti vidinės ramybės, tikros meilės ir artimo ryšio. Tačiau kartais fiziniai daiktai, kaip ir mylimi žmonės bei patirtys, gali turėti ypatingos galios mums suteikti tam tikrus  jausmus ir padėti surasti vidinį pasitenkinimą. Tai ypač svarbu šiais laikais, kai tikrai ne visada fiziškai gali susitikti su mylimais žmonėmis, kai išgyvename karantino ar saviizoliacijos laikotarpiu.

Papuošalai gali priminti mylimus žmones ir perkelti į prisiminimus.

Įteikta dovana mums nuolat primena jos dovanotoją. Kai turime ypatingą papuošalą, kurį mums padovanojo mylimas žmogus, kiekvieną kartą, kai jį dėvime ar net matome tarp savo daiktų, galvojame apie tą žmogų. Prisimename tą akimirką, kai gavome papuošalą, kas buvo pasakyta, kaip jautėmės - visa meilė ir artumas užplūsta kiekvieną kartą iš naujo. Žinoma, papuošalai nepakeičia fizinio prisilietimo, apkabinimo ar bučinio, bet tai malonus ir tikrai stiprus to ryšio priminimas. Ir tai nebūtinai turi būti sužadėtuvių žiedas, juk galima dovanoti grandinėlę ar pakabuką gimus kūdikiui, auskarus išleistuvių ar kokio jubiliejaus proga, pakabuką su vardo raide ir daugelį kitų asmeninę reikšmę turinčių papuošalų.

Papuošalai mus sieja su kitais žmonėmis, stiprina ryšį, išreiškia meilę ir palaikymą.

Galbūt turite klasės žiedą, kuris simbolizuoja jūsų ryšį su bendraklasiais ir alma mater?  Gal dėvite vienodus pakabukus ar apyrankes su seserimis, mama ar močiute? Gal dukrai padovanojote pakabuką su žodžiu “love”?

Kiekvienas papuošalas gali tapti mažu meilės simboliu, kurį mums padovanojo brangus žmogus, kad primintų mums apie mūsų šeimos ryšius ir meilę. Tai svarbu, nes toks papuošalas visada išliks brangus, kad ir kas nutiktų. Nuostabu, kad net ir vienas mažas sidabro ar aukso gabalėlis gali priminti, jog aplinkui tiek daug meilės ir stipraus palaikymo tau linkinčių žmonių.

Kai jaučiamės palaikomi, galime drąsiai siekti savo svajonių, ir tikėti, kad pasaulis mums taip pat padės.

Papuošalai leidžia mums jaustis atsinaujinusiems ir geidžiamiems.

Kartais mes, moterys, tiesiog jaučiamės negražios. Arba storos. Arba nepatrauklios kitais būdais. Arba tiesiog pavargusios ar nuobodžiaujančios, nepatenkintos savo išvaizda, užsisukusios rutinoje. Papuošalai (kaip ir pvz. batai ar nauja šukuosena!) turi galią priversti mus vėl pasijusti geidžiamomis, suteikti pasitikėjimo. Tas jausmas, kad esame gražios ir iš išorės, dažnai gali suteikti mums nedidelį postūmį, kurio reikia, kad geriau jaustumėmės ir viduje. Tai yra "fake it till you make it" mąstysena - nedidelis daiktas, suteikiantis mums pasitikėjimo savimi, gali padėti atkurti ryšį su mūsų vidiniu pasauliu. 

Kai jaučiamės gerai ir pasitikime savimi, tai perduodame ir visiems aplinkiniams, o diena tampa šviesesne.

Juvelyriniai dirbiniai apdovanoja ir suteikia stiprybės.

Vis dažniau būtent papuošalai dovanojami siekiant pripažinti žmonių pasiekimus ir priminti, koks galingas ir stiprus yra jų ryžtas bei atkaklumas. Prezidento ir kariniai apdovanojimai pagerbia žmones ženkliukais ir ordinais. Olimpiniai medaliai kabinami geriausiems sportininkams. Projektas "Įkvepiančios moterys" (“The Inspiring Women Project”) sidabro grandinėle ant kaklo apdovanoja tuos, kurie daro gerus darbus savo šeimoms ir bendruomenėms. Kovos prieš vėžį simobiliu sau seniai yra tapę rožinio kaspino pakabukai ir sagės, kurie skatina moteris garsiai kalbėti, “būti stipriai, kovoti ir laimėti šią svarbią gyvenimo kovą (“I Will Stand Strong. I Will Fight. I Will Win”)”.  

Didelių pasiekimų, pavyzdžiui, mokyklos baigimo, kūdikio gimimo, paaukštinimo darbe ar kitų pasiektų tikslų, paminėjimas dovanojant papuošalą yra puikus būdas nuolat priminti mums, kad didžiuotumėmės savo gebėjimais ir nebijotume apie juos kalbėti, taip skatindami ir kitus siekti savo tikslų. Kiekvieną kartą dėvėdami šį papuošalą žinome, kad galime padaryti viską, ką tik užsibrėžiame.   

Kai jaučiamės stiprūs ir pajėgūs, galime mesti sau iššūkį padaryti dar daugiau ir pagerinti ne tik savo gyvenimą, bet ir visą pasaulį.

Papuošalai primena mūsų šaknis

Galbūt paveldėjote močiutės perlus ar mamos vestuvinį žiedą? Kiekvieną kartą, kai papuošalas perduodamas iš kartos į kartą, jis su savimi atsineša istorijas ir emocijas, susijusias su mūsų protėviais. Nepriklausomai nuo to, ar tai perkurtas senas papuošalas, ar originalus paveldas, juvelyriniuose dirbiniuose esanti istorija yra galingas priminimas apie tai, iš kur esame kilę, ir apie žmones, kurie padarė mus tokius, kokie esame.

Kai jaučiame ryšį su savo praeitimi, drąsiau pasitinkame ir savo ateitį.

 

Juvelyriniai dirbiniai gydo ir padeda mums siekti savo tikslų

Daugelis tiki, kad natūralūs elementai, įskaitant metalą ir brangakmenius, turi gydomųjų savybių. Manoma, kad auksas pasižymi priešuždegiminiu, senėjimą stabdančiu ir raminančiu poveikiu. Sidabras naudojamas stiprybei ir ištvermei skatinti bei kovai su infekcijomis ir ligomis. Nuo seno buvo manoma, kad brangakmeniai turi didžiulę ir intensyvią galią, padedančią jų nešiotojui spręsti daugybę problemų. Rožinis kvarcas, kaip žinia, atveria širdį meilei ir pasitikėjimui. Smaragdai padės jums būti ištikimiems, orientuotiems į širdį ir priimti sprendimus iš meilės ir užuojautos. Manoma, kad rubinai sukelia aistrą, pasitikėjimą, nuotykius ir drąsą.

Ir net jei manote, kad mintis apie akmenų ir metalų gydomąją galią yra visiška nesąmonė, pabandyti vis tiek galite, nes turėdami nuolatinį priminimą apie savo tikslą tikrai lengviau žengsite link jo.